Orientační závody tělesně hendikepovaných

Závod OB tělesbě postižených v roce 2015 – pozvánka

Leden 7th, 2015

Závod OB tělesbě postižených v roce 2015 – pozvánka

Vážení přátelé,
přeji Vám hezký zimní den a s mírným zpožděním i hezký celý nový rok 2015, ať jste úspěšní ve veškerém vašem počínání, v neposledním řadě i při sportovních zápoleních. Zde vám přeji hodně štěstí a hlavně zhodnocení svých dovedností a zkušeností, což se vám bude určitě hodit také v případě, že se i v letošním roce zúčastníte orientačního závodu pro zdravotně postižené pořádaného naším oddílem TJ Opava. Tento rok ho hodláme uspořádat opět přímo v Opavě, a to na sídlišti Kateřinky, kde se už závodilo, jak si pamětníci možná ještě vzpomenou, v letech 2001 a 2004, tedy naposledy před jedenácti lety. Tehdy bylo sídliště po velké povodni, nyní je po revitalizaci, takže můžete sami posoudit, která z uvedených událostí způsobila této městské části větší škodu či užitek.

Termín závodu směřujeme opět jako v několika minulých letech do prvomájových dnů, a to na pátek 1. 5. 2015. Uvažujeme o tom, že začátek závodu bychom posunuli na dobu po poledni, ať všichni stihnete včas dorazit. I tentokrát chceme naši akci spojit ještě i s další, a to s orientačním závodem v rámci SPORTTOUR Opava, což je regionální seriál sportovních akcí v různých sportech pro amatéry. Alespoň vás bude jezdit a běhat po sídlišti více.

Prosím všechny o odezvu, hlavně pak pravidelné účastníky našich závodů, zda ještě stále mají zájem se setkávání při příležitosti orientačního závodu zúčastňovat a zda jim bude daný termín vyhovovat. Doufám, že jeho včasné oznámení vám umožní zařadit si tuto akci do svého letošního kalendáře suivant.
Jako obvykle vás jménem pořadatelů z TJ Opava srdečně zve
Miloš Rychlý

P.S. … s dovětkem, že se na vás opravdu těšíme.